DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Kino edukacijos renginys PAMOKOS KINE!

Renginio informacija
Kategorijos: Kinas
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 1 - 26
Organizatorius
VšĮ "Kino deli"
programa@kinodeli.lt
+370 671 81446
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius A. Smetonos g. 5
Paslaugų teikėjo pastaba: KINO DELI siūlomų edukacinių filmų katalogą rasite paspaudę nuorodą: https://bit.ly/pamokos_kine. Filmą išsirinkti ir apie savo pasirinkimą informuoti prašome likus ne vėliau nei 3 D.D. iki planuojamo vizito.
Aprašymas

Kino edukacijos renginys PAMOKOS KINE! – tai 1-12 klasių moksleiviams skirtos įkvepiančių, praturtinančių edukacinių filmų peržiūros. Tai specialiai Kultūros paso paslaugoms paruoštos unikalios ir kokybiškos kino programos, kurios siūlo filmus įvairioms amžiaus grupėms. Animaciniai, vaidybiniai ir dokumentiniai peržiūroms siūlomi filmai ne tik provokuos aktualioms diskusijoms, tačiau ir praplės ugdymo programas bei suteiks moksleiviams galimybę nagrinėti aktualias ir įdomias temas, supažindins su įvairiomis kultūrinėmis, istorinėmis, socialinėmis patirtimis, mokys jas suprasti ir vertinti. Skirtingo amžiaus moksleiviams siūlome skirtingų žanrų bei formų filmus, atliepiančius formaliojo švietimo programas. Detali informacija apie filmus, programas, specialius renginius pateikiama svetainėje www.kinodeli.lt skiltyje EDUKACIJA. Seansai rengiami darbo dienomis, pirmoje dienos pusėje arba kitu mokyklai patogiu laiku, iš anksto suderinus su kino teatro administracija.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti