DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Tatuiruotės kodas

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 8 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
MB "Bitė ritė"
info@edukos.lt
+370 656 19583
Paslaugų teikėjo pastaba: Atvykstame į jūsų mokyklą, minimali rezervacija -70 vaikų. Užsiėmimai vedami kiekvienai klasei atskirai. Jei pasiūlyta data kalendoriuje nėra tinkama, susisiekite telefonu ir suderinsime laiką.
Aprašymas

Atskleisime Jums chna meno paslapčių pasaulį, kad patirtumėte kūrybos džiaugsmą, prisiliestumėte prie tūkstantmetes tradicijas turinčio saviraiškos būdo. Tai meditacija, atsipalaidavimas, galimybė pajusti harmoniją su gamta ir, aišku - tai malonus laiko praleidimas! Gal Jumyse slypi neatskleistas talentas? Išleiskite jį į laisvę ir praktinius įgūdžius po to tobulinkite savarankiškai.Teorinėje užsiėmimo dalyje susipažinsite su chna (Mehindi) piešimo tradicijomis, ornamentų simbolika, chna augalo nauda sveikatai. Praktinėje dalyje išbandysite piešimo technikas bei turėsite galimybę patys pasipuošti laikinomis tatuiruotėmis. Edukacijas parengė Chna piešimo meistrė – Alesandra Gaušienė, jau dešimt metų užsiimanti kūno tapyba chna dažais: „Man tai ne tik piešimas, bet ir gyvenimo būdas, neatsiejamas nuo rytų kultūros bei filosofijos.“ Piešti chna Alesandra pradėjo po to, kai pamilo Senovės Indiją, įsileido vedų tradicijas į savo kasdienybę. Dabar ji nuolat tobulinasi, kasmet vyksta į Lenkijoje vykstančius Indijos festivalius, kur iš viso pasaulio susirenka šios šalies kultūrai neabejingi žmonės. Alesandra sako, kad piešimas chna – ne tik ornamentai, juos piešiant reikia būti tinkamoje dvasinėje būsenoje, nes tik taip perduosi žmogui teigiamas emocijas: „Senovės Indijos filosofija bei kultūra suteikia man gilesnį pasaulio suvokimą, savo vietos jame supratimą. Visu tuo aš ir stengiuosi dalintis su visais, – labiausiai man priimtinu būdu, per piešimą. Tai tarsi gėrio, sėkmės ar laimės kodas, paliekamas kito žmogaus sieloje…“

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti