Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Liaudies instrumentų šalyje

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 5-8
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 2 - 99
Organizatorius
Kauno miesto muziejus
tm.kasa@kaunomuziejus.lt
+370 694 20643
Aprašymas

Tai nuotolinė tačiau nuotaikinga ir įdomi kelionė po muzikos instrumentų šalį. Jos metu dalyviai susipažins su įvairiais lietuvių liaudies muzikos instrumentais, klausysis edukatoriaus gyvai atliekamos muzikos.?Edukatorius taip pat?pademonstruos, kaip atrodo instrumentai ir kaip jais grojama. Susipažįstama su muzikavimo priežastimis, muzikos panaudojimo galimybėmis ir patiriama jų nauda. Išbandant susipažįstama su lietuviškos kilmės muzikos instrumentais, senaisiais kaimo muzikavimo papročiais ir technika, šiuolaikinėmis tautinės muzikos kryptimis. Po paskaitos žinias patikrinsime viktorinoje. Esant poreikiui užsiėmimą galima pritaikyti vaikams su proto negalia. Apie grupės specialiuosius poreikius prašome informuoti užsakymo formoje. Paskaita vyksta Zoom platformoje.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti