DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Matematika kvapų meno labirinte

Renginio informacija
Kategorijos: Performansas (tarpdisciplininis menas),Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 5-11
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 40
Organizatorius
Rasa Staskonytė
staskonyte@yahoo.com
+370 614 96996
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei nerandate sau tinkamos datos ir laiko, skambinkite, bandysime ieškoti variantų.Gruodį yra laisvų datų!!
Aprašymas

Tai interaktyvi tarpdisciplininė edukacija, kurios metu klasė virsta į kvapų meno laboratoriją, dalyviai tampa kvapų kūrėjais ir dalyvauja inscenizuotoje kvapų meno parodoje, kurioje kvapų formules vizualizuoja matematiniais grafikais ir skaičiavimais. Vaikai susipažįsta su kvapų meno istorija, niuansais skirtingose kultūrose, kūrybine aplinka, medžiagų geografija ir kilme, bei milžinišku matematikos vaidmeniu kuriant tokio tipo meną. Pritaikyti kūrybiniai metodai ugdo dalyvių originalumą, tarpkultūriškumą ir analitinį mąstymą, bei toleranciją laisvai kurti išreikšti save per kūrybą, nepaisant nusistovėjusių kūrybos tradicijų. Tai taip pat keičia požiūrį, kad menui svarbiau humanitariniai, o ne gamtos mokslai. Todėl tikėtina, kad dalyviai po užsiėmimo gali iš naujo susidomėti matematika, chemija, biologija, ir iš naujo atrasti tiksliųjų mokslų patrauklumą, bei naudą kuriant meną, bei jį vertinant. Edukacijos metu dalyviai susikurs unikalų kvapnų skirtuką dekoruotą matematiniais skaičiavimais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti