Muzikinė pasaka „Kaip ežiukas chorą būrė“

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: www.polifonija.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 80 - 250
Organizatorius
Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“
julija@polifonija.lt
+370 651 40645
Paslaugų teikėjo pastaba: Prieš užsisakant edukaciją, patartina pirma susisiekti ir patikslinti, ar pageidaujamos datos ir laikai chorui "Polifonija" yra laisvi. Data ir laikas su kiekvienu užsakovu derinami individualiai. Elektroninėje sistemoje pateiktas grafikas - tik preliminarus.
Aprašymas

Muzikinė pasaka „Kaip ežiukas chorą būrė“ - istorija apie vienišą ežiuką, išėjusį į mišką ieškoti linksmumo. Pagrindinis herojus sutinka daug dainuojančių draugų. Supratęs, kas tai yra choras ir kaip smagu visiems kartu dainuoti, ežiukas pats užsinori tokį suburti. Jis sukvietė draugėn miško žvėris ir, po visą pavasarį trukusių repeticijų, uždainavo... Edukacijos metu linksmas daineles atliekantys miško žvėreliai kviečia vaikučius keliauti per visus keturis metų laikus. Žaisminga forma pateiktame spektaklyje - koncerte vaikai sužino, kas yra choras, solistas, dirigentas, choras „Polifonija“, pamato, kaip iš tiesų vyksta užkulisinis choro darbas. Renginį veda Šiaulių dramos teatro aktorius Vladas Baranauskas. Dainelių atlikėjas - Šiaulių valstybinis kamerinis choras ,,Polifonija". Tikslas: Supažindinti ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikus su tokiomis sąvokomis kaip solistas, choras, dirigentas, repeticijos, choras „Polifonija“. Uždaviniai: Pasitelkiant teatralizuotą muzikinę pasaką pažindinti ir ugdyti vaikų žinias apie chorinės muzikos sąvokas. Per žaidimų formą įtraukti vaikus į edukacijos veiklą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti