DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Skambantis kinas, arba kaip gimsta garsai kine? (9-12 kl.)

Renginio informacija
Kategorijos: Kinas,Muzika
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 99
Organizatorius
Ulrika Varankaitė
ulrikavar@gmail.com
+370 610 67326
Paslaugų teikėjo pastaba: NUOTOLINĖ PASLAUGA. Prieš užsakant edukaciją arba jeigu kalendoriuje nematote tinkamo laiko, prašome susisiekti nurodytu el. paštu ar telefonu - tokiu būdu bus sutartas mokyklai tinkamiausias laikas.
Aprašymas

Kuriant įvairaus žanro filmus ne mažiau svarbią vietą užima ir garsai. Tai gali būti personažų dialogai, garso efektai ir, žinoma, muzika. Garsinė plotmė kine padeda lengviau sekti ir suprasti besivystantį veiksmą, sukurti ir išlaikyti tam tikrą emocinę atmosferą - pasakoti istoriją būtent mūsų ausims sustiprinant vizualinį efektą. Tačiau žiūrint filmą garsai nebūtinai bus iš tų šaltinių, kuriuos matome ekrane, ir tikrai ne visi garsai yra užfiksuojami filmavimo metu - tad ne tik muzika ar kiti efektai yra įrašomi ar kuriami atskirai studijoje. Edukacija atskleis įdomias kino industrijos paslaptis, kur didžiausias dėmesys bus skiriamas būtent kino garsams: jų ypatybėms, kūrimui, įrašymui bei pritaikymui įvairiems filmams. Edukacija skirta 9-12 klasių mokiniams.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti