DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Edukacinis renginys “Komanda, kurioje veikti gera!”

Renginio informacija
Kategorijos: Performansas (tarpdisciplininis menas)
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 8 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 35
Organizatorius
JOLANTA NĖJUTĖ
jolanta.nejute1@gmail.com
+370 682 68765
Paslaugų teikėjo pastaba: Prieš užsakant renginį, prašau, paskambinkite arba parašykite man. Vieną dieną galime pravesti nuo 2 iki 6 renginių Jūsų mokykloje.
Aprašymas

Edukacinis renginys “Komanda, kurioje veikti gera!” Netiesa, kad vieniems pasiseka, kitiems sekasi mažiau – juk ryšiai tarp žmonių yra tarsi sodas, kuris puoselėjamas gali kelti didį susižavėjimą, o apleistas gali tapti dykviete ar net pavojingomis džiunglėmis. Kaip dailininkas spalvomis ir potėpiais kuria paveikslą, taip grupė žmonių požiūriu, emocijomis ir veiksmais kuria grupės atmosferą ir galią. Tai bendradarbiauti provokuojantis patyriminis žaidimas, sudėtas iš telkiančių, azartiškų ir linksmų žaidybinių komandinių užduočių, įtraukių diskusijų, asmeninės/grupinės refleksijos. Komandinės veiklos skatina bendradarbiauti, išmėginti skirtingus vaidmenis, imtis atsakomybės ir iniciatyvos, derintis nuomones ir priimti grupinius sprendimus, sveikai konkuruoti. Veikiama bei diskutuojama ir didelėje, ir mažose komandose. Užduotys sudaro galimybes įtaigiai patiems dalyviams savo veiklose pamatyti pagrindinius komandinio bendradarbiavimo dėsningumus, suprasti emocinę dedamąją komandos darbe - suprasti, kas motyvuoja mane ir kitus, kas telkia žmones siekti tikslų kartu ir kokios yra pagrindinės kliūtys susitarti. Čia kuriama palanki atmosfera kalbėtis apie bendras vertybes, kurti vidines taisykles, komandos bendravimo kultūrą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti