DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Išnykusių civilizacijų keliais: actekų ir majų kultūra, robinzoniškas gyvenimas Karibų jūros saloje ir lobiai šulinio dugne

Renginio informacija
Kategorijos: Kinas,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 5-10
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 30 - 50
Organizatorius
VšĮ "Kelionių namai"
rita.semelyte@gmail.com
+370 613 18395
Paslaugų teikėjo pastaba: Renginio laiką galima derinti.
Aprašymas

Edukacijos „Išnykusių civilizacijų keliais: actekų ir majų kultūra, robinzoniškas gyvenimas Karibų jūros saloje ir lobiai šulinio dugne“ metu žiūrėsime autorinį kelionių filmą, kuris nukels į ikikolumbinės Amerikos laikus, kai auksu švytėjo actekų ir majų piramidės, šventyklos soste riaumojo jaguaras, žyniai atliko aukojimus, o priešų galvos puošė miestų sienas. Pažvelgsime į majų šulinių – senotų dugne slypinčias paslaptis, kokias istorijas jie pasakoja apie šiurpius aukojimus, kokie buvo rasti lobiai? Kaip šoka actekai ir skamba jų energinga būgnų muzika – užburiantys ritualai šiuolaikinėje Meksikoje. Pasijusk Robinzonu: kaip išgyvena Guna genties žmonės 365 smėlio salose be elektros, telefono, gėlo vandens: nuo miniatiūrinių, kuriose tik viena bambukinė trobelė ir kokoso palmė iki didesnių, kuriose telpa kelių šeimų kaimelis, o vaikai į mokyklą plukdomi valtimis. Pasijusk acteku: pasimatuok pončą, galvos plunksnų karūną ir pasidaryt selfį. Edukaciją veda žurnalistė, knygų autorė ir keliautoja Rita Šemelytė.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti