DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Edukacija KAUNE Nėra plano B

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 6-12
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.zoopark.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Všį ,,Zoopark.lt
edukacija@zoopark.lt
+370 631 22224
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas Islandijos pl. 32
Paslaugų teikėjo pastaba: Džiaugiamės, kad susidomėjote šia edukacija. Jei kyla klausimų, ar nerandate jums tinkamo laiko, datos, prašome su mumis susisiekti tel. 863122224, arba rašyti el. paštu edukacija@zoopark.lt.
Aprašymas

Zoopark Kaunas edukacijoje „Nėra plano B“ mokiniai turės galimybę suprasti ne tik gyvūnų išsaugojimo svarbą, planetos laikinumą, bet ir išgirs konkrečių pavyzdžių ,kaip prisidėti prie planetos saugojimo, kad plano B ieškoti nereikėtų. Pavyzdžiui, retų gyvūnų išsaugojimas turi glaudų ryšį su istorija ir ateitimi. Tam, kad ateityje nereikėtų gailėtis neužtikrintu saugumu retoms gyvūnų rūšims ar siauru planetos saugojimo suvokimu – turime mokinius šviesti, tam, kad jie prisidėtų prie planetos gyvavimo jau dabar. Šios edukacijos metu susipažinsime su nykstančiomis gyvūnų rūšimis, kuriuos mokiniai galės pažinti naudodamiesi visomis savo juslėmis – lytėjimu, rega, klausa ir uosle.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti