DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Edukacija KAUNE Vilnos kelias iki siūlo

Renginio informacija
Kategorijos: Etninė kultūra,Daugiakultūriškumas
Skirta klasėms: 1-9
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.zoopark.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Všį ,,Zoopark.lt
edukacija@zoopark.lt
+370 631 22224
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas Islandijos pl. 32
Paslaugų teikėjo pastaba: Džiaugiamės, kad susidomėjote šia edukacija. Jei kyla klausimų, ar nerandate jums tinkamo laiko, datos, prašome su mumis susisiekti tel. 863122224, arba rašyti el. paštu edukacija@zoopark.lt.
Aprašymas

Zoopark Kaunas edukacija „Vilnos kelias iki siūlo“ tai nėra sausas teorijos rinkinys ar pasaka, skaitoma vaikams prieš miegą. Mes tikime, kad edukacija turi būti jaudinanti ir pilna potyrių. Mūsų tikslas - perteikti meilę ir susižavėjimą gyvūnais, tuo pačiu stengiantis ištransliuoti informatyvią žinutę. Šios edukacijos metu atsakysime į daugelį jūsų užduodamų klausimų apie gyvąją gamtą bei suteiksime galimybę atrasti įdomųjį gyvūnų pasaulį per klausymą, ieškojimus, meninę išraišką, atradimus, lietimą, maitinimą. Edukacijos dalyviai galės susipažinti su senoviniais lietuvių rakandais, paliesti augančią vilną, išplautą ir sukarštą vilną bei susuktą siūlą. Interaktyvaus užsiėmimo metu vaikai susipažins su prosenelių ir senelių palikimu, vilnos gaminiais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti