DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

„Perskaičiau, ir nepatiko“, arba Kaip išmokti įvertinti knygą (praktinės literatūros kritikos dirbtuvės su rašytoja Ilona Ežerinyte)

Renginio informacija
Kategorijos: Literatūra
Skirta klasėms: 7-9
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Ilona Ežerinytė
ilona.ezero@gmail.com
+370 685 04950
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl apsilankymo jūsų mokymo įstaigoje datos tarkimės individualiai - rašykite man elektroniniu paštu, programėlėse "messenger", "viber", skambinkite, derinsimės.
Aprašymas

Edukacija po trumpo įvado pradedama praktine užduotimi – mokiniai išdalintuose lapeliuose parašo vieną (jų nuomone, svarbiausią) kriterijų, pagal kurį vertina perskaitytą knygą. Edukatorė iš pateiktų atsakymų sudėlioja literatūros kūrinio vertinimo kriterijų sąrašą. Tikėtina, jame dominuoja emocinis, bet ne literatūrologinis vertinimas, tad mokinių surašyti kriterijai papildomi skaidrėse rodomais konstruktyvios kritikos elementais. Išsiaiškinus neaiškias sąvokas (pvz., kas yra žanras arba teksto logika), siūloma pabandyti įvertinti duotą trumpą (ne didesnį nei vieno A4 formato puslapio) kūrinį. Dirbama grupėmis. Išsakiusi ir argumentavusi nuomonę apie tekstą, grupė pasiūlo ir siužeto keitimus. Po to seka nauja interaktyvi užduotis – žaidimas: reikia sujungti padrikus kūrinio elementus į vientisą detektyvinę istoriją ir ją „išspręsti“ (rasti kaltininką). Edukacija baigiama refleksija.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti