DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Orientacinis maršrutas „Tarpukario Laisvės alėjos kultūra“

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 60
Organizatorius
VšĮ „Čiulbantys projektai“
dovileadam@gmail.com
+370 623 81929
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas Laisvės al. 57
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl papildomų grafikų prašome kreiptis telefonu, laiką galime suderinti. Paslauga skirta 7 - 12 kl. moksleiviams.
Aprašymas

Šis orientacinis žaidimas vyksta Kauno Laisvės alėjoje. Moksleivių komandos, pagal duotas užuominas, Kauno tarpukario pastatų nuotraukas ir įdomius tose vietose vykusių istorinių faktų aprašymus, turi atrasti, kur minimos kultūros, istorijos, architektūros, turizmo vietos šiuo metu yra Kaune. Dalyviai, atradę tarpukario restoranus ir kitas vietas, kur lankydavosi bohemos atstovai, sužinos ir intriguojančių istorijų bei atliks papildomas kūrybines, logines ar edukacines užduotis. Tai puiki galimybė susipažinti su Kaunu iš arčiau: pajusti istorišką miesto dvasią, išgirsti dėmesį prikaustančių legendų! Komandose žaidžia po 5 - 10 moksleivių. Iš viso gali dalyvauti šešios komandos, išbandydamos skirtingus orientacinio maršrutus. Žaidimą laimi daugiausiai vietų suradę, ir daugiausiai taškų surinkę dalyviai. Žaidime iš viso yra nuo 5 iki 10 punktų. Žaidimo sudėtingumo lygis parenkamas pagal moksleivių amžių. Šiame žaidime bus įdomių iššūkių ir netikėtumų tiek kauniečiams, tiek ir miesto svečiams. Žaidimo trukmė yra 2 val. Žaidimo metu naudojami asmeniniai išmanūs telefonai su interneto prieiga (komandai reikalingas bent vienas išmanus telefonas).

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti