DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Pinhole“ fotografija. Kai laikas įgauna kitokią prasmę

Renginio informacija
Kategorijos: Dizainas,Fotografija
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 8 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
MB "Bitė ritė"
info@edukos.lt
+370 656 19583
Paslaugų teikėjo pastaba: Atvykstame į jūsų mokyklą, minimali rezervacija -70 vaikų. Užsiėmimai vedami kiekvienai klasei atskirai. Jei pasiūlyta data kalendoriuje nėra tinkama, susisiekite telefonu ir suderinsime laiką.
Aprašymas

Dažniausiai pinhole naudojamas su Camera obscura. Išvertus iš lotynų kalbos, tai reiškia „tamsus kambarys“ – šviesai nepralaidi dėžutė arba erdvė, kurioje formuojamas atvirkštinis vaizdas, patekęs pro skylutę. Vaizdas gali būti fiksuojamas ant šviesai jautrios medžiagos – fotopopieriaus arba fotojuostelės. Pinhole – pasaulio matymo filosofija, kurioje laikas įgauna kitokią prasmę. Pinhole fotografijoje sustabdyta ne akimirka, o pats fotografas. Tai – lėto mąstymo ir gyvenimo patyrimo rezultatas, kai vaizdas formuojamas ne tiksliais skaičiais, o jausmais ir ryšiu tarp žmogaus ir fotografuojančios dėžutės. Edukacijų metu moksleiviai sužinos, kaip buvo apibūdinama pirmoji fotografavimo technika, supažindins su pilnu analoginės fotografijos procesu, esminiais fotografijos principais bei kūrybiniu fotografijos technikos panaudojimu. Nenaudodami beveik jokių techninių priemonių ir iki šiol išrastų fotografavimo patogumų: aštrios optikos ir automatinių užraktų, blykstės žybsėjimo ir kelių kadrų per sekundę, stovyklautojai savo rankomis pasigamins fotoaparatą bei praktiškai išbandys šio prietaiso veikimo principus. Tapsime tikri FOTOGRAFAI: su šia savo rankų darbo fotokamera, pasirengsime konkrečiai fotosesijai, fiksuosime vaizdus bei ryškinsime fotografuotas nuotraukas.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti