Skautiškais metodais paremta kultūrinė edukacija

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 15 EUR
Renginio trukmė: 360 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 60
Organizatorius
Skautų Slėnis
info@skautuslenis.lt
+370 663 64451
Renginio adresai:
  • Ukmergės r. sav. Sukiniai Rojaus Sodų g. 1
  • Ukmergės r. sav. Slabada 7
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei kalendoriuje nurodytas edukacinio užsiėmimo laikas Jums netinkamas, prašome susisiekti su mumis nurodytu telefonu arba el. paštu dėl galimybės suderinti kitą Jums patogesnį laiką individualiai. ! Praktinė edukacija vyksta lauko sąlygomis gamtoje. !
Aprašymas

Edukacijos metu mokiniai per interaktyvų dalyvavimą susipažins su didžiausiu meteorito kraterio Lietuvoje teritorija ir jį supančiais kultūriniais ir istoriniais objektais: Sukinių piliakalniu, Moko akmeniu, Žuvintės šaltiniu ir sovietine Kopūstėlių raketine baze. Programos tikslas - vadovaujantis skautiškais metodais ir vertybėmis leisti dalyviams susipažinti su kultūros paveldo ir istorinėmis vietomis Ukmergės rajone bei įgyti gyvenime praversiančių įgūdžių. Programos priemonės ir struktūra. 6 valandų žygio programa vyks 10-15km ruože tarp Veprių miestelio ir Kopūstėlių kaimo. Bus išnaudojamos visos gamtos erdvės: Šventosios upė, miškas, istoriniai ir kultūriniai objektai bei informacija apie juos. Programos priemonės: žemėlapiai, žygio ir išgyvenimo gamtoje priemonės: puodai, virvės, ugnies skeltuvai ir kt. priemonės. Žygio metu bus naudojamasi ryšio priemonėmis (racijomis). Dalyviai, su skautų instruktorių pagalba, gaminsis maistą lauko sąlygomis (mokysis pasiruošti laužo vietą, uždegti laužą be degtukų, pasigaminti trikojį ir įgyti maisto gaminimo įgūdžių). Programos siektini rezultatai. Šia edukacija papildome formalias ugdymo disciplinas, o taip pat siekiame supažindinti su daugiau nei 100 metų gyvuojančia skautiškos veiklos metodika ir patyriminiu mokymusi gamtoje. Šios saviraiškos formos ir darbo grupėse patyrimas pritaikomos klasės veiklose ir mokyklos renginiuose. Programos metu sieksime ugdyti bendrąsias kompetencijas – savarankiškumą, smalsumą, gebėjimą dirbti grupėje, pasitikėjimo savimi įgūdžius, būtiniausius savarankiško gyvenimo įgūdžius (peilio naudojimas, laužo užkūrimas, darbo atlikimas iki pabaigos ir pan.). Įgyti specialiųjų kompetencijų – išmokti gaminti maistą ant ugnies ir ugdyti kritinį mąstymą, kūrybiškumą nestandartinėse situacijose. Ši programa - puikus būdas susipažinti su kultūriniais ir istoriniais objektais, išbandyti klasės komandinės veiklos sugebėjimus ir įgyti naudingų gyvenime įgūdžių.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti