Filmas „Sistema“

Renginio informacija
Kategorijos: Kinas
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Plačiau: www.teorema.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 80 - 400
Organizatorius
Teorema teatras
teoremateatras@gmail.com
+370 674 49612
Paslaugų teikėjo pastaba: DĖMESIO PASLAUGA TEIKIAMA JŪSŲ MOKYKLOJE! Seansų metu mokinių lauks Lietuviško pilno metro, vaidybinio filmo SISTEMA peržiūra. Diskusijose po seansų moksleiviai mokosi analizuoti, reikšti mintis, diskutuoti suprasti ir įvardinti kas tai yra kūrybiškumas.
Aprašymas

Filmas Sistema - tai penkis metus kurtas geriausių Klaipėdos kino ir teatro menininkų darbas. Filme nusifilmavo tokios garsenybės kaip aktoriai Eglė Jackaitė, Regina Arbačiauskaitė Flick, Remigijus Žiogas, politikas Gintaras Vaičekauskas. Filmą finansavo Klaipėdos kultūros skyrius, Lietuvos kultūros taryba, Švyturys ir visa krūva kitų rėmėjų ir partnerių.
Projekto tikslas - skatinti diskusiją apie Lietuvos švietimo ateitį, mokytojo specialybės prestižo kėlimą, kūrybiškumo ir kitų svarbių asmeninių savybių skatinimą.
Užsiėmimo, metu mokiniai turės galimybę apsilankyti jų mokykloje įkurtame improvizuotame kino teatre, kur jų lauks filmo SISTEMA peržiūra ir susitikimas su vienu iš filmo kūrėjų. Susitikimo metu diskutuosime apie filmą, kūrybiškumą, mokytojų ir mokinių santykius, švietimo dabartį ir ateitį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti