DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

21 pasaulio stebuklas

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Dailė
Skirta klasėms: 6-9
Kaina mokiniui: 8 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 45
Organizatorius
Radailių pramogos
miniatiuruparkas@gmail.com
+370 650 33223
Renginio adresai:
  • Klaipėdos r. sav. Letūkai Apžvalgos g. 2
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei kalendoriuje nurodytas laikas netinkamas, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu dėl galimybės suderinti kitą Jums patogesnį laiką.
Aprašymas

Siekdami mokinius supažindinti su įspūdingiausiais architektūros statiniais iš viso pasaulio vos per 1 valandą, „Babilono soduose“ vykdome edukaciją „21 pasaulio stebuklas“. Dalyvius kviečiame į nuostabią kelionę po visą pasaulį nuo Amerikos krantų iki Australijos paplūdimių. Edukacijos metu sužinosite kokiuose žemynuose yra tam tikri kultūriniai objektai, kurioje šalyje jie yra pastatyti ir kuo jie ypatingi. Edukaciją sudaro 2 dalys: teorinė ir praktinė. Teorinės edukacijos dalies metu (trukmė – iki 40 min.), vaikštant po sodą, dalyviai bus supažindinami su 21 architektūros statinių miniatiūra iš 4 pasaulio žemynų: Afrikos ir Viduriniųjų rytų, Azijos ir Okeanijos, Europos ir Amerikos. Net 9 iš 21 „Babilono sodų“ miniatiūrų, puikuojasi reikšmingiausiuose įspūdingiausių pasaulio statinių sąrašuose: Babilono sodai ir Cheopso piramidė įtraukti į Pasaulio stebuklų sąrašą; Vėjo malūnai, Sidnėjaus operos teatras, Vasilijaus palaimintojo Soboras Maskvoje – į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą; Panteonas, Didžioji Kinų siena, Tadžmahalas, Koliziejus – į Naujausią pasaulio stebuklų sąrašą. Praktinė edukacijos dalis (trukmė – 20 min.) susideda iš 21 architektūros statinio atpažinimo iš nuotraukos, rodomos multimedijos ekrane bei objektų, esančių miniatiūrų parke, lipdukų priklijavimo pasaulio kontūrinio žemėlapio plakate. Tiek teorinė, tiek praktinė edukacijos „21 pasaulio stebuklas“ dalys, dėl pažinties su architektūros statiniais, jų sukūrimo istorija bei reikšme pasaulyje, plės dalyvių kultūrinį sąmoningumą, stiprins dailės, istorijos, geografijos žinias. Diskusija su dalyviais apie “Babilono sodų“ miniatiūras plės mokinių suvokimą apie architektūrą (neoklasicizmo būdingiausias pastatas – Triumfo arka), mitologiją (Didysis Gizos Sfinkas, Merlion fontanas, Trevi fontanas ), religiją (Egipto piramidės, Tadžmahalo mouzoliejus, Vasilijaus palaimintojo soboras, Panteonas, šventykla Horyuri – Nara), scenos menus (Sidnėjaus operos teatras, Koliziejus). Gilindamiesi į miniatiūrų a

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti