Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

Kas turi ragą, tam nereikia botago

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 45
Organizatorius
A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus
arkliomuziejus@gmail.com
+370 623 70629
Renginio adresai:
  • Anykščių r. sav. Niūronys Muziejaus g. 4
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu nerandate tinkamo laiko programai prašome susisiekti su mumis telefonu.
Aprašymas

Edukacinis užsiėmimas „Kas turi ragą, tam nereikia botago“ supažindina su XIX–XX a. I p. piemenavimo tradicijomis. Užsiėmimo dalyviai sužino, kokia buvo piemenėlių kasdienybė, darbai, šventės. Apie ganymo papročius, tradicijas ir šventes pasakos gryčios šeimininkė. Užsiėmimo metu ji, kartu su dalyviais, krosnyje mokys kepti šventinius raguolius. Apie ganymo muzikines tradicijas Lietuvoje pasakos „ustovas“, jo pasakojimą lydės autentiški ganymo muzikos instrumentų garsai. Pagal dalyvių amžių numatoma išsamiau aptarti piemenų tradicinio muzikavimo istoriją, muzikos instrumentų grupes, pabandyti skudučiuoti. Programos pabaigoje vaikai žais senoviškus vaikų žaidimus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti