Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)
Architektūra

Susipažink su Lietuvos architektūriniais objektais konstruojant su LEGO

BRICKS4KIDZ edukacinis renginys supažindins vaikus su Lietuvos architektūra ir kultūriniu bei tautiniu paveldu per konstravimą su LEGO. Vaikai ne tik įgis kultūrinių, tautinių žinių,
bet ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kompleksiškai ruošis ateičiai. Konstruosime: Gedimino pilį, Valdovų rūmus, Prezidentūros rūmus ir dar daugiau. Per potyrį konstruojant skirtingus modelius, vaikai lengviau įsisąmonins Lietuvos architektūros istoriją ir kultūrinį pavedą. Jie supras kaip vienas ar kitas pastatas pastatytas, kokių principų reikia laikytis norint jį pastatyti. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą, LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą.
Kita

Susipažinimas su lietuviškos duonos gamybos keliu konstruojant su Lego

BRICKS4KIDZ edukacinis renginys supažindins vaikus su lietuviškos duonos gamybos keliu ir kultūriniu bei tautiniu paveldu per konstravimą su LEGO. Vaikai ne tik įgis kultūrinių,
tautinių žinių, bet ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kompleksiškai ruošis ateičiai. Konstruosime vėjo malūną, diskutuosime apie duonos gamybos procesą. Per potyrį konstruojant modelius, vaikai lengviau įsisąmonins lietuviškos duonos gamybos procesą ir kultūrinį pavedą. Jie supras duonos gamybos procesą senovėje, kaip tai buvo svarbu mūsų protėviams. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą, LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą.
Kita

Susipažink su Lietuvos transporto raida konstruojant su LEGO

BRICKS4KIDZ edukacinis renginys supažindins su Lietuvos transporto raida ir kultūriniu bei tautiniu paveldu per konstravimą su LEGO. Vaikai ne tik įgis kultūrinių, tautinių žinių, bet
ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kompleksiškai ruošis ateičiai. Konstruosime arklį su vežimu, garvežį, automobilį ir dar daugiau. Per šį potyrį vaikai supras kaip vystėsi Lietuvos transportas, kokią kultūrinę ir tautinę vertę jis turi. Jie supras transporto raidos svarbą šalies vystymuisi, tam laikmečiui būdingus kultūrinius aspektus, skirtingų transporto rūšių veikimo principus. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą, LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą.
Architektūra

Lietuvos architektūra (Nuotolinė paslauga)

Edukacinis renginys supažindins vaikus su Lietuvos architektūra ir kultūriniu bei tautiniu paveldu. Moksleiviai susipažins su architektūros epochomis, stiliais, konstrukcijomis.
Sudalyvaus Lietuvos architektūros virtualioje viktorinoje pasitelkiant išmaniąsias technologijas. Vaikai ne tik įgis kultūrinių, tautinių žinių, bet ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kompleksiškai ruošis ateičiai.
Literatūra

Lietuvių liaudies pasakos, jų simbolika konstruojant su LEGO

BRICKS4KIDZ edukacinis renginys suteiks vaikams įdomių kultūrinių žinių apie lietuvių liaudies pasakas, jų simboliką per konstravimą su LEGO. Vaikai ne tik įgis kultūrinių, tautinių
žinių, bet ugdys kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir kompleksiškai ruošis ateičiai. Konstruosime pasakų veikėjus ir simboliką su LEGO. Per potyrį konstruojant skirtingus modelius, vaikai lengviau įsisąmonins pateiktą informaciją. Mes tikime, kad vaikai mokosi geriausiai per veiklą, kuri skatina jų smalsumą ir kūrybiškumą, LEGO yra puiki priemonė įgyvendinti šį tikslą.
Rodomi įrašai: 1 - 55